Σάββατο 21 Ιανουαρίου 2012

ΝΙΚΗΦΟΡΟ ΠΕΡΑΣΜΑ 1-3 ΑΠΟ ΒΡΟΝΤΑΜΑ

Σχετικά άνετα πέρασε απο το γηπεδο της Γράμμουσας με αντίπαλο το Βρονταμα ο .Α.Ο.Λ Το σκορ ανοιξε ο Ναλμπαδιάν στο 4ο λεπτό με σουτ εξω απο τη περιοχή και διπλασίασε τα γκόλ στο 30ο λεπτο με κεφαλιά ο Ζαχαράκης Γ. υστερα απο κόρνερ του Νικόλαρου Φ.Στο 40ο λεπτο η Λογγάστρα κερδισε πέναλντι σε χέρι αμυντικού,το εκτέλεσε ο Λάπας και απέκρουσε ο τερματοφύλακας του Βρονταμά Καρκαμπάσης Χ.στο 69ο λεπτο η γηπεδούχος μείωσε σε 1-2 για να ερθει το 1-3 στο 72 με σουτ απο πλαγια του Ναλμπαδιάν.Κόκινη καρτα αντικρυσαν απο τη Λογγάστρα ο Σταυρόπουλος (2η κιτρινη) και απο το Βρονταμά ο Αλεξόπουλος Π.(2η κιτρινη)Α.Ο.Λ Ζαντιώτης,Νιαρχος,Στυλιανού,Λαπας,Ζαχαράκης Χ.,Νικόλαρος ,Ζαχαράκης Γ.Κεχαγιάς,(85 Χιώτης)Σταυρόπουλος,Μιχαλάκος(50 Τσιριτς)Ναλμπαδιάν(80 Ραπτης)