Δευτέρα 29 Δεκεμβρίου 2008

ΔΕΝ ΑΝΤΕΞΕ ΣΤΟ ΤΕΛΟΣ

Δεν τα κατάφερε ο Α.Ο.Λ στο Γύθειο αν και έκανε πολύ καλή εμφάνιση ητήθηκε στο τέλος απο τον Πανγυθειατικό με 2-0.Φασεις και γκόλ:10 λεπτό σούτ μέσα απο τη περιοχή του Κωνσταντινάκου μόλις αουτ.14 λεπτό φάουλ εξω απο τη περιοχη για το Γύθειο με τον Χατζηδημητρίου έγλυψε το οριζόντιο δοκάρι του Νικόλαρου.26 λεπτό νέο φάουλ εξω απο τη περιοχή με τον ίδιο παίκτη για το Γύθειο και πάλι το οριζόντιο δοκάρι σταμάτησε τη μπάλα.32 λεπτό σέντρα σουτ του Νικόλαρου Φρ. έδιωξε με δυσκολία ο Χατζηπετράκος.44 λεπτό τετατέτ του επιθετικού του Γυθείου απέκρουσε ο τερματοφύλακας Νικόλαρος Ν.75 λεπτό χάθηκε η ευκαιρία να προηγηθεί η Λογγαστρα όταν σε κεφαλιά του Τσάκωνα Σπ.η μπάλα χτύπησε στο οριζόντιο δοκάρι.77 λεπτό έγινε το 1-0 με σούτ του Θώμου απο πλάγια.93 λεπτό έγινε το 2-0 με σουτ απο τον Μαρλιντ.